Last minute vstup do porcelánky zdarma. Drážďany Míšeň, Německo, 28.4.2018, Bez stravy

Last minute vstup do porcelánky zdarma. Drážďany Míšeň

Last minute vstup do porcelánky zdarma. Drážďany Míšeň
LM
Termín:
28.4. – 28.4.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:137425121
290 Kč (-41 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: LAST MINUTE Drážďany & Míšeň - vstup do porcelánky ZDARMA
Cena nezahrnuje

vstupy do kulturních památek : zámek Albrechtsburg - cca 3.5 €, galerie Zwinger - cca 10 €, studenti 5 €.
Komplexní pojištění - Kč 28,-/osoba/den - lze zakoupit v cestovní kanceláři.

Program zájezdu

Program:

Odjezd z Prahy z ulice „Na Florenci“ (u Masarykova nádraží) v 06.30 hodin. U jiných nástupních míst upřesníme čas a místo. Příjezd do MEISSEN (Míšeň)- nejdříve půjdeme na pěší prohlídku někdejší residence míšeňských markrabat v údolí řeky Labe. Městu dominuje Hradní vrch se dvěma zámky a dómem. Pozdně gotický markraběcí zámek Albrechtsburg je znám svými interiéry s obrovskými historickými freskami a nástěnnými plátny. Zastavíme se před gotickým kostelem Panny Marie s nejstarší zvonkohrou v Evropě. Po prohlídce městečka bude následovat návštěva světově proslulé porcelánky a rozsáhlé výstavy míšeňského porcelánu Odpoledne odjedeme do Drážďan – nazývaných Florencií na Labi. Zde nás čeká pěší kulturně –poznávací procházka starým městem: Brühlovy terasy nad Labem, renesanční zámecký komplex, barokní Taschenbergský palác, nádvoří s grafitovou malbou na míšeňském porcelánu Fürstenzug- (Knížecí průvod), dvorní kostel Hofkirche, Semperova opera, náměstí Neumarkt, kostel P. Marie (Frauenkirche), náměstí Altmarkt s pozdně barokním chrámem Kreuzkirche (sídlo chlapeckého pěveckého sboru), Nová radnice, jejíž věž s vyhlídkovým ochozem měří 100 m aj., nebo prohlídka muzeí, jako je slavné Albertinum s jedinečnými antickými sbírkami a jednu z nejslavnějších obrazáren světa Galerie AlteMeister v zámku Zwinger (Rembrandt, Rubens, Durer, Tizian, Boticelli, Rafaelova Sixtinská Madona aj.). V cca 19.00 hodin odjedeme do Prahy, kam přijedeme v cca 22.00 hodin.

Pro děti je připraven v porcelánce zvláštní program: budou si moci vyzkoušet modelování porcelánu v tzv. bílé výrobě a také se zúčastnit soutěže v malování. V tento den nás očekává možnost zakoupení v jednotlivých odděleních manufaktury outletové stoly, ke můžeme se slevou zakoupit krásné jednotlivé porcelány i porcelány ze servisů. Největší výběr zlevněného a míšeňského porcelánu druhé jakosti nabízí také obchod MEISSEN Outlet.

VSTUP DO MÍŠEŇSKÉ PORCELÁNKY ZDARMA - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ!!!!!!!
Cena zahrnuje

dopravu autobusem, služby odborného průvodce, pojištění cestovní kanceláře dle zákona.

Manufaktura

Porcelánová manufaktura MEISSEN byla první svého druhu v Evropě. Od svého založení v roce 1710 ztělesňuje výjimečné řemeslné umění a nabízí jedinečné exkluzivní produktky. V budově Světa prožitků Haus Meissen máme příležitost zažít světoznámý míšeňský porcelán na vlastní kůži - a to nejen v ukázkových dílnách manufaktury, ale i v muzeu Míšeňské porcelánové nadace. Ukázkové dílny - již po staletí je lidská ruka naším nejdůležitějším nástrojem. V ukázkové dílně zažijete, kolik pečlivosti a zručnosti výroba míšeňského porcelánu vyžaduje. Úvodní film informuje o dějinách míšeňské manufaktury, o potřebných surovinách, technologiích a o tradiční rukodělné výrobě, ve které míšeňský porcelán vzniká. Při vstupu nás okamžitě upoutá postava elegantní ženy v životní velikosti. Je to Saxonia, socha svobody Německa, která byla odhalena u příležitosti 25. výročí sjednocení Německa. Její šaty zdobí 8000 ručně zhotovených porcelánových kvítků. Po úvodním filmu čeká návštěvníky seznámení s prací točíře, formíře, bosíře, smalbou pod glazuru a na glazuru, aby poté následovala v 1. patře prohlídka chronologicky sestavených špičkových výrobků za 300 let dějin výroby. To, co je bohatstvím míšenské porcelánky, je bohatství forem a designů - cca 700 000. Svět zážitků má i své unikáty, jako je ukázka hry na první funkční varhany s píšťalami z míšenského porcelánu. Objednal si je August Silný, ale podařilo se je sestavit až v roce 2000.

Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář Bena Tour s.r.o., IČ 25709992. V souladu se Zákonem č. 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze Zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Děkujeme za vaši objednávku. Naši pracovníci vás budou kontaktovat.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK