Orlí hnízdo, Německo, Bavorské Alpy, Berchtesgaden, 26.5.2018, Bez stravy
Orlí hnízdo
LM
Termín:
26.5. – 26.5.2018
Změnit termín
Délka:1 den / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:136367505
789 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Orlí hnízdo, jezero Königsee a solné doly
Popis
Hitlerovo Orlí hnízdo je neoficiální název pro horské sídlo Adolfa Hitlera a jeho nejbližších spolupracovníků. Nachází se nad bavorským městem Berchtesgaden. Paradoxem zůstává, že Hitler měl obavy z případných komplikací s výtahem i z výšky, proto jej navštívil ani ne 10krát.
Program
Odjezd z Prahy v brzkých ranních hodinách. Nejdříve nás čeká procházka podél jezera Königsee, které je nejhlubší jezero v Německu. Má velmi čistou vodu, proto je plavba povolena pouze lodím na elektrický pohon, veslicím a šlapadlům. Pro všechny zájemce zajistíme plavbu na ostrov St. Bartholomä se stejnojmenným kostelíkem, který se nachází na druhé straně jezera pod třetí nejvyšší horou Německa. V poledne přejezd k tzv. Orlímu hnízdu, horskému útočišti Adolfa Hitlera a jeho nejvěrnějších pracovníků, které se nachází na vrcholu hory Kehlstein ležící v nadmořské výšce 1834 m.n.m., a které nechal postavit v roce 1937 jako dárek pro Adolfa Hitlera jeho tajemník Martina Bormanna k jeho 50. narozeninám. K hlavní budově na vrcholu hory patřil komplex několika dalších budov propojených podzemními tunely v Obersalzbergu včetně Berghofu (zámek, spodní budova Orlího hnízda).Po chvíli osobního volna na vrcholu návrat zpět na parkoviště.V odpoledních hodinách přejezd do Solných dolů, kde si kromě zajímavé expozice užijete jízdu vláčkem, sklouznete se na klouzačce a proplujete po podzemním jezeře. Odjezd do ČR v cca 17:15
Cena zahrnuje
• Autobusovou přepravu
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
• Služby průvodce
Cena nezahrnuje
• Vstupy do objektů Kehlsteinhaus 17 euro, plavba po jezeře 15 euro, Solné doly 15,5 euro
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
• Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s (pojištěním storna 30,- Kč / den
Nástup / Výstup
PRAHA – 1:00 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BENEŠOV – 1:45 HOTEL BENICA, ULICE KE STADIONU
TÁBOR – 2:30 ČERPACÍ STANICE BENZINA, ULICE SOBĚSLAVSKÁ
ČESKÉ BUDĚJOVICE – 3:30 PARKOVIŠTĚ U HUSOVY TŘÍDY, PROTI VSTUPU NA VÝSTAVIŠTĚ

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. CK s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Vega Tour s.r.o., IČ 62917072. V souladu se Zákonem č. 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze Zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK