Zoo v Lipsku, Německo, 21.4.2018, Bez stravy
Zoo v Lipsku
LM
Termín:
21.4. – 21.4.2018
Změnit termín
Délka:1 den / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:136411657
790 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Proč právě do ZOO v Lipsku? Najdete tu více jak 850 živočišných druhů, jeden z největších pavilonů lidoopů na světě, hejno plameňáků, hyeny i lvi. Díky více než sto let starému panoramatickému akváriu se blíže seznámíte s podvodní světem a jeho obyvateli.
Dále si můžete prohlédnout velké množství zástupců ptačí říše, včetně papoušků kea nebo kakadu palmových.
Program
1.den: Odjezd z Prahy v brzkých ranních hodinách, dopoledne příjezd do zoo v Lipsku, kde si můžete užít den plný zábavy ve společnosti exotických zvířátek. Za posledních 15 let tu došlo k rozsáhlé modernizaci nesoucí název Zoo budoucnosti, díky které se stala je jednou z nejmodernějších a nejznámějších na světě.
Odjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Jednu z největších atrakcí představuje Gondwanaland, největší evropský deštný prales, rozdělený do tří kontinentů, jejichž atmosféru pocítíte všemi smysly. Vidět tu můžete až 500 druhů rostlin a více než čtyřicet různých živočichů ze všech tří kontinentů. Díky imitaci klimatických podmínek máte jedinečnou příležitost zažít na vlastní kůži, jak se v deštném pralese žije. Vzduch je tu teplý a vlhký, provoněný ananasem, kávou, kakaem a eukalyptem. Tento svět však můžete pozorovat i z loďky plující po pralesní řece Gamanil, ze stezky v korunách stromů nebo z pohledu pod zemí. Prales je rozdělen do několika částí. V „Jihoamerické zóně“ na návštěvníky pokřikují malinké opičky, v křovinách můžete zahlédnout oceloty a v řece arapaimy nebo želvy. V africké části pralesa se prohání antilopy dik-dik a malí hrošíci. Noční sekce je jako stvořená pro kunovce a vakorejsce.

Dalším lákadlem pro návštěvníky je stepní krajina "Kiwara-Kopje", kde se pohybují nosorožci, žirafy, antilopy, pštrosi, zebry, gepardi a nově byl otevřen pavilon koal.
Cena zahrnuje
• Autobusovou přepravu
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
• Služby průvodce
Cena nezahrnuje
• Vstup do areálu (dospělý 17 euro, dítě do 16 let 13 euro)
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
Nástup / Výstup
PRAHA - 6:00 PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
ÚSTÍ NAD LABEM - 7:30 ZASTÁVKA MHD TRMICE GLOBUS, TYRŠOVA UL.

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. CK s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Vega Tour s.r.o., IČ 62917072. V souladu se Zákonem č. 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze Zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK