Zoo v Lipsku, Německo, 21.4.2018, Bez stravy
Zoo v Lipsku
LM
Termín:
21.4. – 21.4.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:136411657
790 Kč (-0 %)
Popis
Proč právě do ZOO v Lipsku? Najdete tu více jak 850 živočišných druhů, jeden z největších pavilonů lidoopů na světě, hejno plameňáků, hyeny i lvi. Díky více než sto let starému panoramatickému akváriu se blíže seznámíte s podvodní světem a jeho obyvateli.
Dále si můžete prohlédnout velké množství zástupců ptačí říše, včetně papoušků kea nebo kakadu palmových.
Program
1.den: Odjezd z Prahy v brzkých ranních hodinách, dopoledne příjezd do zoo v Lipsku, kde si můžete užít den plný zábavy ve společnosti exotických zvířátek. Za posledních 15 let tu došlo k rozsáhlé modernizaci nesoucí název Zoo budoucnosti, díky které se stala je jednou z nejmodernějších a nejznámějších na světě.
Odjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Jednu z největších atrakcí představuje Gondwanaland, největší evropský deštný prales, rozdělený do tří kontinentů, jejichž atmosféru pocítíte všemi smysly. Vidět tu můžete až 500 druhů rostlin a více než čtyřicet různých živočichů ze všech tří kontinentů. Díky imitaci klimatických podmínek máte jedinečnou příležitost zažít na vlastní kůži, jak se v deštném pralese žije. Vzduch je tu teplý a vlhký, provoněný ananasem, kávou, kakaem a eukalyptem. Tento svět však můžete pozorovat i z loďky plující po pralesní řece Gamanil, ze stezky v korunách stromů nebo z pohledu pod zemí. Prales je rozdělen do několika částí. V „Jihoamerické zóně“ na návštěvníky pokřikují malinké opičky, v křovinách můžete zahlédnout oceloty a v řece arapaimy nebo želvy. V africké části pralesa se prohání antilopy dik-dik a malí hrošíci. Noční sekce je jako stvořená pro kunovce a vakorejsce.

Dalším lákadlem pro návštěvníky je stepní krajina "Kiwara-Kopje", kde se pohybují nosorožci, žirafy, antilopy, pštrosi, zebry, gepardi a nově byl otevřen pavilon koal.
Cena zahrnuje
• Autobusovou přepravu
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
• Služby průvodce
Cena nezahrnuje
• Vstup do areálu (dospělý 17 euro, dítě do 16 let 13 euro)
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
Nástup / Výstup
PRAHA - 6:00 PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
ÚSTÍ NAD LABEM - 7:30 ZASTÁVKA MHD TRMICE GLOBUS, TYRŠOVA UL.

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. CK s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Vega Tour s.r.o., IČ 62917072. V souladu se Zákonem č. 159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze Zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Děkujeme za vaši objednávku. Naši pracovníci vás budou kontaktovat.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK