Bedsonline

Ve spolupráci s Bedsonline Czech Republic nabízíme hotely, ubytovací zařízení bez stravování, transfery, autopůjčovny, exkurze, vstupenky na nejrůznější akce.

Ubytování

Máme jednu z nejrozsáhlejších databází pro on-line rezervace ubytování na trhu se 100% živou aktualizací dostupnosti. Naše nabídka obsahuje přes 50 000 ubytovacích zařízení po celém světě, od levných až po luxusní ubytování, včetně ubytování bez stravování.

Vstupenky a exkurze

Nabízíme pestrý výběr vstupenek na nejrůznější společenské akce, události a turistické atrakce po celém světě. Můžete si vybrat cokoli od zábavních parků až po muzea.

Transfery

Ve všech oblíbených turistických destinacích nabízíme vysoce kvalitní přepravní služby, které lze rezervovat on-line. Transfery lze přizpůsobit požadavkům zákazníka. Nabízíme jednosměrné a zpáteční transfery i transfery do více destinací. Rovněž jsou k dispozici různé způsoby přepravy, včetně hromadné kyvadlové dopravy i soukromých a VIP transferů.

Pronájem vozidel

Prostřednictvím našich spolehlivých autopůjčoven vám nabízíme možnost pronajmout si on-line za výhodné ceny vůz v obrovském množství destinací po celém světě. Máme vše, co si váš zákazník přeje, od levných až po luxusní vozy a kabriolety, ale také mikrobusy a dodávky pro přepravu více osob.

Bedsonline Czech Republic