Další služby

1. LETENKY

U  CA Moje volno si můžete zakoupit letenky do celého světa. Jak na to?

  • Klikněte na LETENKY v horní části menu.
  • Napište cíl vaší cesty.
  • Zaškrtněte, jestli letíte jen tam, chcete zpáteční letenku, nebo plánujete více letů. 
  • Zadejte datum. 
  • Napište počet cestujících a kvůli slevě i jejich věk.
  • A můžete vybírat.

http://www.mojevolno.cz/stranky/14:letenky.html

 

2. CLICK2CLAIM

 

3. BEDSONLINE

Ve spolupráci s Bedsonline Czech Republic nabízíme hotely, ubytovací zařízení bez stravování, transfery, autopůjčovny, exkurze, vstupenky na nejrůznější akce.

  • Klikněte na BEDSONLINE v horní části menu
  • Napište nám na info@mojevolno.cz

http://www.mojevolno.cz/stranky/17:bedsonline.html

 

4. AUTOBUSY STUDENT AGENCY

Prodáváme autobusové jízdenky společnosti STUDENT AGENCY na linky do Německa, Švýcarska, Nizozemí, Francie, Itálie, Belgie, Lucemburska, Švédska, Dánska, Norska, Velké Británie, Rakouska, Maďarska a Slovenska. Dále nabízíme jízdenky na minibusové linky TigerExpress společnosti TURBOTIGER.EU sp. z o.o., aktivní spolupráce se STUDENT AGENCY, a to na linky do Polska (Katowice a Krakow). A také jízdenky společnosti Deutsche bahn na autobusové linky do Norimberku, Mannheimu a Mnichova.
Spoje STUDENT AGENCY lze rezervovat včetně autobusových či vlakových transferů na severní Moravu a na Slovensko, které zajišťuje naše společnost ve spolupráci se společností RegioJet.
Servis, který cestujícího čeká: pohodlné a prostorné sedačky, stewardka na palubě, promítání filmů a poslech hudby přes sluchátka, časopisy, noviny a teplé nápoje zdarma, možnost zakoupení chlazených nápojů.
Pro rezervace a zakoupení jízdenek nás prosím kontaktujte.

 

5. V CA Moje volno zakoupíte vlakové jízdenky společnosti  

 

 

6. PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI: Praha, Brno, Ostrava

Formulář pro rezervace parkování na letišti

 

Pro zajištění cenově výhodného parkování na letišti v Brně a Ostravě, nás prosím kontaktujte. Kontaktní e-mail: info@mojevolno.cz 

 

7. NABÍDKA CESTOVNÍHO POJIŠTĚNÍ

Našim klientům nabízíme sjednání následujících typů pojištění od jedničky na trhu v rámci cestovního pojištění ERV cestovní pojištění.

http://www.mojevolno.cz/stranky/9:cestovni-pojisteni.html

 

 

8. DÁRKOVÉ POUKAZY

Chcete-li potěšit někoho blízkého, můžete mu věnovat dárkový poukaz na zájezd. Na Vaše přání Vám vystavíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, která bude následně odečtena z ceny zájezdu.
Můžete také zakoupit konkrétní zájezd vč. dalších volitelných služeb, sestavit si zájezd a zakoupit celý zájezd jako dárek. Na dárkovém poukazu pak bude vyznačen zakoupený zájezd s termínem konání a službami zahrnutými do ceny zájezdu. Poukaz připravíme se jménem obdarovaného i s vyznačením toho, kdo zájezd věnuje.